icon

Hay Day Pop

1.154 için
Android

3.3

8

Daha önce hiç görmediğiniz Hay Day çiftliği

8k

Bu uygulamayı oyla

Hay Day Pop, Supercell'in efsanevi strateji oyunu Hay Day'e dayanan bir bulmaca oyunudur. Bu sefer, inanılmaz eğlenceli bulmacaları çözerek hayallerinizin çiftliğini yaratın.

Hay Day Pop bulmacalarını çözmeyi öğrenmek basittir, çünkü oynanışları her yaş için uygun. Temel olarak, aynı türden iki veya daha fazlasını eşleştirerek renkli parçalardan kurtulmanız gerekir. Bir sonraki seviyeye geçmek için birkaç hedefi tamamlamanız gerektiğini unutmayın. Yine de endişe etmeyin, çoğu durumda belirli sayıda parçadan kurtulmanız gerekir.

Oyunda ilerledikçe tahta kutular, saman, havuç ve karpuz gibi yeni engellerle karşılaşacaksınız. Her yeni nesne, tamamen kaybolması için farklı bir yöntem gerektirir. Neyse ki, görevinize yardımcı olacak güçlendiriciler mevcuttur. Bu yararlı nesneler, tek bir hızlı hareketle minimum sayıda parça kaybolduğunda görünür (oyunun kendisi her zaman görsel bir uyarı verir). Ayrıca, seviyeye başlamadan önce, bir dizi seviyeyi başarıyla tamamlamanın ödülü olarak veya daha önce edindiğiniz için de kullanabilirsiniz.

Ancak Hay Day Pop, renkli bulmacaları çözmekten çok daha fazlasını sunar. Ayrıca çiftliğinizi de yönetmeli ve dekore etmelisiniz. Hayalinizdeki çiftliğe dönüştürmek için kazandığınız altını kullanın. Çiftliğinizi süsleyecek eşyaların yanı sıra, zaman içinde ödüller kazanmanıza yardımcı olabilecek sebze bahçeleri ve hayvanlar da vardır.

Hay Day Pop renkli görseller ve sizi bekleyen binlerce seviye ile harika bir bulmaca oyunudur. Clash of Clans veya Clash Royale yaratıcılarından kısa turlar için mükemmel olan harika bir oyundan bahsediyoruz. Ek bir bonus olarak, çevrimiçi veya İnternet bağlantısı olmadan oynayabilirsiniz.
X